coworking warszawa

Co? Coworking. Czyli cóż to takiego…

W Copoint pracujemy w oparciu o ideę coworkingu, który pomimo, że jest wynalazkiem z zagranicy, już na dobre zadomowił się w naszej, polskiej rzeczywistości. Coworking to innowacyjne rozwiązanie w wykorzystaniu przestrzeni do pracy,  zbliżone do  wynajmu biurka na godziny. Polecamy go w szczególności mikroprzedsiębiorcom, freelancerom oraz wolnym strzelcom, ale też każdemu, kto w miejscu pracy szuka niezależności, elastyczności, dostępności, otwartości i współpracy.

Cytując portal Polski Coworking:

Coworking. Czyli tzw. wspólne pracowanie. Każdy pracuje dla siebie, ale pod jednym dachem. Nadal masz swobodę działania. Możesz do biura przyjść o 8, 9 czy 10 rano lub nie przyjść w ogóle, bo akurat nie masz ochoty dziś pracować. Coworking to nie tylko praca. To miejsce gdzie możesz poznać nowych ludzi, stworzyć razem wspólny projekt. To miejsce gdzie wiedza się powiększa wraz z powiększającym się gronem coworkerów. Coworking to społeczność ludzi pracujących!

Dla ciekawych tematu.. polecamy następujące artykuły i opracowania (niektóre mniej aktualne i nie do końca trafne ;)), ale warto wiedzieć więcej.

wikipedia
gazeta praca
polityka
polski coworking
pcworld

lajfmaster
coworking po polsku

COPOINT na facebooku – zapraszam!

Dołącz do setki :)

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojego bloga.

Zostaw odpowiedź


Subskrybuj kanał RSS
  • Facebook
  • GoldenLine