coworking warszawa

COPOINT partnerem badania Coworking w Polsce 2010!

Z przyjemnością informujemy, że COPOINT przystąpiło do współpracy z firmą Infakt przy organizacji badania Coworking w Polsce 2010 jako Partner projektu.

Firma Infakt, znana jako twórca aplikacji do wystawiania faktur i prowadzenia księgowości online dla freelancerów, była również inicjatorem przeprowadzonego pół roku temu głośnego projektu w postaci badania Freelancer w Polsce 2010, gdzie pojawiły się również wzmianki dotyczące tematyki coworkingu w Polsce.

Badanie Coworking w Polsce 2010 służyć ma przede wszystkim poznaniu specyfiki coworkingu w Polsce, ale też popularyzacji tego zjawiska co jest zawsze bardzo przez nas pożądane.

We współpracy z profesjonalną firmą badawczą została przygotowana specjalna ankieta [kliknij aby przejść do ankiety], która za pośrednictwem biur coworkingowych z całej Polski zostanie przesłana do podmiotów badania, czyli coworkerów.

Końcowy raport zostanie przedstawiony na konferencji prasowej podsumowującego badanie Coworking w Polsce 2010 najprawdopodobniej w styczniu 2011. Mamy nadzieję, że ten projekt stanie się okazją do wymiany doświadczeń i integracji środowiska coworkingowego w Polsce.

Zapraszamy!

COPOINT na facebooku – zapraszam!

Dołącz do setki fanów :)

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojego bloga.

Zostaw odpowiedź


Subskrybuj kanał RSS
  • Facebook
  • GoldenLine