coworking warszawa

Co-working together!

Powolutku, idea coworkingu zatacza w Polsce coraz szersze kręgi. W ostatnim czasie pojawiło się (lub rozwinęło) wiele niezwykle cennych inicjatyw!

______________________________________________________________________________

Z niecierpliwością czekamy na wyniki pierwszego w Polsce badania coworkerów Coworking w Polsce 2010, przeprowadzonego przez firmę InFakt. Pierwsze wzmianki już pojawiły się w ogólnopolskiej prasie, w planach kolejne publikacje.

______________________________________________________________________________

Coraz prężniej rozwija się portal Polski Coworking, który obecnie w odświeżonej formie, jest katalogiem najlepszych biur coworkingowych w Polsce – COPOINT też tam jest!

______________________________________________________________________________

Niezwykle dynamicznie rozwijają się, stworzone z inicjatywy Mateusza Jaroszewicza, coworkingowe grupy fejsbukowe, zrzeszające aktywistów, sympatyków i promotorów idei coworkingu!

Polsko-międzynarodowa grupa Coworking, skupiająca większość biur coworkingowych w Polsce, stała się cenną platformą wymiany idei, opinii i pomysłów osób związanych z ideą coworkingu.

W grupie Coworking Projekty na bieżąco realizujemy i wspomagamy swoje projekty:

[idea] fragment pomysłu lub całość który chcesz żeby community wsparło. Możemy nawzajem: dodać sobie odwagi, wskazać słabe punkty, przekazać kolejny punkt widzenia, podpowiedzieć gdzie szukać wiedzy, ludzi do pomocy, zaplecza technicznego, społecznego, medialnego.

[zlecę] co jest do zrobienia: layout? landingpage? kampania CPC? Spokojnie. Jeśli coś potrzebujesz zrealizować to oczywiście postaraj się używać możliwie branżowej terminologii. To potwierdza, że traktujesz swój projekt poważnie.

[oddam/sprzedam/zamienię] masz jakiś fajny skrypt? Stronę która nie przyjęła się na lokalnym rynku? Albo właśnie przyjęła się i mogłaby pod kierownictwem któregoś z naszych coworkerów zawojować kolejne rynki?

[biznes] Rozwinięcie poprzedniego.

[dream team] tu konstruujemy zespoły do projektów. Jeśli prowadzisz projekt i potrzebujesz od czasu do czasu ludzi. Ale takich którzy wiedza o co chodzi. Takich którzy stworzyli np. coś z Tobą i teraz po prostu dalej czuwają nad sprawą. Czy pracujecie razem 1-godz w miesiącu czy 200!

Dołącz do nas – serdecznie zapraszamy!

Przejdź na koniec strony, jeśli chcesz zostawić komentarz. Pingowanie jest wyłączone.

Zostaw odpowiedź


Subskrybuj kanał RSS
  • Facebook
  • GoldenLine