coworking warszawa

Biurowe inspiracje #5

Dzisiejsze biurowe inspiracje dedykujemy wszystkim zakochanym w samochodach! Poniżej dowód na to, że w samochodzie też można mieć biuro, bardzo stylowe samochodowe biuro.

MERCEDES SPRINTER Brilliant Van – Sprinter z Wall Street

W części „biurowej” Sprinter oferuje siedem foteli, dwa 32″ telewizory LCD z łączem satelitarnym, na których wszyscy mogą wygodnie oglądać m.in. najnowsze notowania giełdowe. Prezentację można odtworzyć za pomocą wbudowanego DVD, a laptopa podłączyć do sieci za pomocą dostępnego w aucie WiFi. Rozmowy telefoniczne można prowadzić nie odrywając rak od laptopa. Pomogą w tym bezprzewodowe słuchawki z wbudowanym mikrofonem.

MERCEDES S BRABUS – najszybsze biuro świata

Dwa najnowsze iPady 2 firmy Apple współpracują tu z bezprzewodowymi klawiaturami i poza szybkim połączeniem z internem oferują dostęp do systemu COMAND, za pośrednictwem którego pasażerowie tylnej kanapy mogą sterować systemem audio czy nawigacją. Całość połączono z umieszczonym w bagażniku komputerem Mini Mac. Filmy DVD mogą być odtwarzane na dodatkowym, 15-calowym ekranie, a za odtwarzanie plików muzycznych odpowiada 64-gigabajtowy iPod touch.

Na koniec słówko o kosztach – Mercedes Sprinter Brilliant Van powstaje w zakładach Mercedes-Benz Manhattan. Jak na razie znalazło się czterech chętnych na zakup auta wycenionego na 190 tys. dolarów.

COPOINT na facebooku – zapraszam! Dołącz do fanów coworkingu.

Przejdź na koniec strony, jeśli chcesz zostawić komentarz. Pingowanie jest wyłączone.

Zostaw odpowiedź


Subskrybuj kanał RSS
  • Facebook
  • GoldenLine