coworking warszawa

Jesteśmy największym biurem coworkingowym w Warszawie!

Biuro coworkingowe COPOINT powstało w roku 2010 w jednej z willi na warszawskim Mokotowie, przy ul. Niedźwiedziej 29b. Na 160m2 powstało miejsce wyjątkowe, przyjazne osobom szukającym spokojnego, wygodnego oraz profesjonalnego miejsca dla prowadzenia własnej działalności zawodowej. Pragnęliśmy stworzyć miejsce wyjątkowe, gdzie każdy będzie się czuł swobodnie oraz będzie miał okazję dzielić przestrzeń biurową z ludźmi otwartymi oraz pełnymi pasji.

Czytaj więcej o idei coworkingu.

Ku naszemu zaskoczeniu, ale i wielkiej satysfakcji wkrótce przestrzeń na Niedźwiedziej przestała być wystarczająco pojemna, aby sprostać coraz liczniejszemu gronu Użytkowników. Pod koniec 2012 podjęliśmy decyzję o rozszerzeniu działalności i tak powstałoCOPOINT 2 – bliźniacze biuro coworkingowe przy ul. Dominikańskiej 9 w Warszawie.

Kierowani prawie trzyletnim doświadczeniem, w naszych biurach stawiamy przede wszystkim na wyjątkową, otwartą oraz nieskrępowaną atmosferę pracy, której nie znajdziecie nigdzie indziej. To, w połączeniu z profesjonalizmem obsługi oraz doskonałą lokalizacją daje idealne miejsce do pracy dla tych, którzy mają już dość zatłoczonych kawiarni czy też biura w zaciszu własnego mieszkania.

Wszechstronna, elastycznie skonstruowana oferta – coworking, biura, sale spotkań oraz wirtualny adres pozwala na zaspokojenie różnorodnych potrzeb biznesowych. Dotychczas, z naszych usług skorzystało kilkuset przedsiębiorców i firm.

W chwili obecnej, dysponując prawie 400m2 powierzchni biurowej możemy poszczycić się mianem największego biura coworkingowego w Warszawie.

Dołącz do nas już dziś!

Wybrane projekty, w których bierzemy lub braliśmy udział:

Przejdź na koniec strony, jeśli chcesz zostawić komentarz. Pingowanie jest wyłączone.

Zostaw odpowiedź


Subskrybuj kanał RSS
  • Facebook
  • GoldenLine