coworking warszawa

COPOINT Partnerem Głównym pierwszego w Polsce Festiwalu Podatkowego!

Dowiedz się jak legalnie płacić mniejsze podatki.

W dniach 20 – 24 maja br. odbędzie się w Warszawie pierwszy w Polsce Festiwal Podatkowy. Na ten innowacyjny sposób przekazywania wiedzy podatkowej wpadły dwie przedsiębiorcze kobiety Iwona Chłopek – właścicielka Kancelarii Doradcy Podatkowego Iwona Chłopek, oraz Magdalena Balbuza creative manager Kancelarii.

Tornado przepisów podatkowych-page0001

Pragniemy aby przedsiębiorcy przestali się obawiać ekspertów podatkowych i samego urzędu skarbowego. Naszym marzeniem jest, aby w każdym nawet najmniejszym przedsiębiorstwie stosowano politykę podatkową, ponieważ tylko w ten sposób można zmniejszyć koszty podatkowe przedsiębiorstwa. – mówi Iwona Chłopek – organizatorka Festiwalu. Festiwal nie jest przeznaczony dla specjalistów prawa podatkowego lecz dla właścicieli i innych osób decyzyjnych w firmach z sektora MŚP i organizacji pozarządowych.

 PROGRAM FESTIWALU:

Dzień I (20.05) Wielkie otwarcie! „Panuj nad wydatkami poskrom je podatkami”.

Zapraszamy na przewrotne przedstawienie dzisiejszych problemów podatkowych w formie dotąd nie spotykanej.

Bohaterami pierwszego dnia są Iwona Chłopek właścicielka Kancelarii Doradcy Podatkowego Iwona Chłopek, Przedstawiciel Federacji Małych i Średnich Przedsiębiorstw, Dorota Wieczorek właścicielka Yerbaciarnii TERERE, Joanna Bytomska-Zacny właścicielka Akademii Dobrej Prezentacji, oraz Paweł Bronikowski Prezes Zarządu Fundacji Anioły Filantropii, którzy pokażą nam jaki, my przedsiębiorcy, możemy mieć wpływ na poprawę rzeczywistości podatkowej w kraju i w naszych firmach.

Kolejne dni Festiwalu Podatkowego poświęcono warsztatom kierowanym do konkretnych branż, które odbędą się już w mniejszym gronie. Tutaj za pomocą case study, prostych i jasnych przykładów przedstawimy na liczbach odpowiedź: jak zatrzymać pieniądze w firmie dzięki planowaniu podatkowemu!

Dzień II (21.05) Warsztat: Prawa autorskie w świecie zawiłych przepisów podatkowych.

Dzień III (22.05) Warsztat: Kluczowe problemy podatkowe w organizacji non-profit.

Dzień IV (23.05) Warsztat: Niższe koszty VAT w gabinetach kosmetycznych, SPA oraz w klubach poprawiających kondycję fizyczną.

Dzień V (24.05) Prowadząc sprzedaż przez Internet możemy obniżyć podatki.

Szczegóły programu, zapisy i dodatkowe informacje na stronie internetowej Festiwalu: www.bizneszpazurem.pl lub pod nr tel. 885 485 189, e-mail: kancelaria@doradztwopodatkowe24.com.

Przejdź na koniec strony, jeśli chcesz zostawić komentarz. Pingowanie jest wyłączone.

Zostaw odpowiedź


Subskrybuj kanał RSS
  • Facebook
  • GoldenLine